top of page
Je libo copywriter?

Psaní je mým koníčkem už od základní školy, kdy jsem vedla školní časopis, psala povídky na zájmové weby a taky si už tak trochu psala do šuplíku. Na střední škole jsem se spolužáky založila školní časopis Otík, jehož jsem byla šéfredaktorkou a který funguje dodnes. Psala jsem také pro zájmový web fanoušků FC Liverpool. Velký skok pak nastal, když jsem nastoupila do prvního zaměstnání.

  • LinkedIn
Moje zkušenosti

Hned v prvním zaměstnání při vysoké škole jsem překládala odborné IT texty na web naší společnosti. Zároveň jsem byla u zrodu a textovala celý web docházkového systému Frekr.

Když jsem změnila zaměstnání a nastoupila do KPMG Česká republika ani jsem netušila, co vše mě čeká. Po kolegyni, která odcházela, jsem přebrala tištěný interní magazín Echo, který získal hned několik ocenění Fénix content marketing nebo Zlatý středník. Na jedno z mých vydání se můžete podívat zde. Prahlo se po digitalizaci, takže jsme jej přetvořili v gigantický nástroj pro interní komunikaci, který jsem vedla. Každý den jsem ho musela plnit články a zajímavostmi nejen z firmy. Tato platforma získala ocenění Web Top 100 a porazila třeba aplikaci George od České spořitelny.

Prošla jsem také různými marketingovými školeními – Kreativita v marketingu (TopVision), Digitální garáž (Google), E-mailing konference (VIVmail), Kurz tvůrčího psaní (Akademie ČTK), PR v digitální éře (Tuesday), SEO pro copywritery (Pavel Ungr) a pravidelně jsem se účastnila konference In-Comms Forum. Stále se snažím vzdělávat a sleduji novinky z oboru.

V tu chvíli jsem věděla, že psaní článků a textů je můj život. Po nástupu na rodičovskou dovolenou jsem dlouho váhala, jestli zvládnu přibrat nějakou aktivitu a jsem ráda, že jsem to udělala. Pomáhala jsem s texty, SEO a píšu blog pro e-shop s těhotenským a kojicím oblečením www.jsemmama.cz, pracovala jsem na webu galanterie www.latkykonvalinka.cz, e-shopu s dětským oblečením www.renini.cz, prodejny pletací vlny www.vlna-prize.cz, webu e-shopového guru Gábi Krolákové, květinářství lefleurdesign.cz a dalších. Založila jsem tento blog a sociální sítě s ním spojené, které pomáhají šířit povědomí o nemoci alopecie. Rok a půl jsem byla redaktorkou pro Pozitivní zprávy. Napsala jsem nespočet článků, postů a textů na weby s různým zaměřením. Jsem dobrovolníkem v Česko.Digital, kde jsem se podílela třeba na tvorbě Revma v klidu pro Revma Ligu ČR. Ukázky práce ráda pošlu na vyžádání. Kamarádím se s různými typy webových editorů a znám i základy HTML.

Kontakt

Pokud potřebujete pomoci s texty na web, posty na sociální sítě, SEO nebo články na váš blog, neváhejte mě kontaktovat.

+420 604 974 394

bottom of page