top of page
  • Barbara Tesařová

Šátky, turbany, čepičky, co vám sedí více?

Někdo se v paruce necítí, přijde mu to nepřirozené, potí se v tom, bolí ho hlava atd. Jaké jsou pak možnosti? Buď chodit tzv. na ostro nebo si najít pěkné čepice, šátky, turbany a další pokrývky hlavy. Jak jsem na to já?

 

Protože jsem většinu času bez vlasů chodila ještě do školy nebo do práce, tak jsem nejvíc unosila paruku, protože odpovídat každý den na tisíc dotazů, jestli umírám, protože mám rakovinu, se mi úplně nechtělo.


Nicméně na tancování a sporty jsem nejvíc nosila šátky. Prostě klasické šátky na krk z obchodu, jen jsem si je různě zavázala podle potřeby. Můžete se mrknout na můj Instagram, kde dávám rady, jak šátky vázat. Doma jsem pak chodila většinou bez nebo se šátkem i klidně ven. To jsem měla speciální šátek z obchodu s parukami, který má fajn tvar a vydržel opravdu roky, minulý rok jsem k Vánocům dostala nový.

Můj nejoblíbenější šátek z obchodu Svět paruk


Pak jsem nosila třeba takové ty roury na krk, které jsem ohnula a udělala z nich čepičku. Spíše jsem ale pořád nějak inklinovala k těm šátkům, až jsem si nedávno koupila jednu čepičku. Přišlo mi to docela fajn, lehký materiál a po rozhovoru s paní Petrou jsem zjistila, že sama šije čepičky, tak jsem si u ní rovnou pár objednala a musím říct, že jsem velmi spokojená. Protože jak jsem na mateřské, tak nejvíce chodím jen v šátkách nebo bez. V zimě samozřejmě čepice.

Šátky od paní Petry


Kromě paní Petry mají pak pěkné šátky, čepice a další pokrývky na Lunzo, Jilly Lenau nebo Studio Ludwig. Pak jsem dostala doporučení na Moonlou ze Slovenska (už jeden krásný turban mám) a velmi šikovné pokrývky hlavy na léto k moři proti spálení např. vlasy.com.

202 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page